środa, 10 października 2012


Na początek WAŻNE!!
Rozdziały będą pojawiały się co tydzień albo częściej, ale muszą być chociaż 3 komentarze ;) 
A teraz rozdział!!
Rozdział jedenasty

<Filip>
-Ja chcę się jeszcze bawić! – Powiedział Louis.
-No to się bawimy – krzyknąłem i znowu rzucaliśmy w siebie poduszkami i nie tylko. Ja nie trafiłem i spadł wazon, Hazza wybił szybę, ale szybko zasłonił roletę i bawiliśmy się dalej, Niall rozwalił wcześniej telewizor, rzucając pilotem, Liam bawił się z Luną i jakoś wyszło, że rozwalili kanapę, Zayn zrobił dziurę w ścianie i rozwalił szafkę (trzeba powiedzieć, że ma siłę). Spojrzałem na zegarek, który o dziwo jeszcze działał, bo reszta salonu, raczej do użytku się już nie nadawała…
- Dobra chłopaki, ja już idę spać, bo jest przed czwartą – powiedziałem.
- Spoko, my też zaraz idziemy spać, narka – powiedział Liam.
- Narka. Umyłem się i wskoczyłem po cichu do łóżka, tak żeby nie obudzić Asi, taka kochana, spodobało mi się tu, a może zostanę dłużej? – zadawałem sobie pytanie w myślach. Nie to nie w moim stylu. Pewnie znajdzie się za kilka dni inna. Pierwszy raz pomyślałem tak o dziewczynie.
- Czy ona mi się podoba? – Spojrzałem na jej śliczną twarzyczkę i pogłaskałem ją po policzku. Podoba mi się, jak myślę o tym to robi mi się gorąco, no ale z drugiej strony, zakład to zakład… W niepewnych myślach zasnąłem.

<Asia>
Poczułam kogoś rękę na mojej twarzy. Otworzyłam oczy i ujrzałam Filipa macającego przez sen mój nos. Ściągnęłam z siebie jego rękę i wstałam. Była 7.08, Zeszłam na dół i to, co zobaczyłam po prostu zwaliło mnie z nóg. Padłam na kanapę, ale akurat trafiłam na wielką dziurę i upadłam na ziemię.
- Ała – jęknęłam masują sobie dupę. Po chwili usłyszałam miauczenie. Szłam za odgłosem, aż w końcu trafiłam na małego kociaka
- Cześć mały, co ty tu robisz? – Zapytałam go.
- Chodź dam Ci mleka – wzięłam go na ręce i poszłam do kuchni. Gdy kotek pił mleko, zastanawiałam się jak dać mu na imię. Łatek nie, był cały biały, a na ogonie miał rude prążki.
- Mikuś, tak Mikuś jest ładne – wzięłam go na ręce i wróciłam do salonu. Z nudów, zaczęłam sprzątać to, co się dało uprzątnęłam. Szkło i inne zepsute rzeczy wyrzuciłam, a resztę trzeba będzie wymienić. Usiadłam w fotelu, bo jako jedyny przetrwał tę zabawę. Ciekawe gdzie jest Luna. Usłyszałam kroki, pojawił się Niall z Luną. Dałam mu buziaka.
- Hej, ty zrobiłaś tu taki porządek?- Zapytał zdziwiony.
- Tak, ale resztę trzeba wymienić. Spałeś z Luną?
- Tak, słodka jest, kochany psiak – pogłaskał ją po głowie.
- A wam, co wczoraj odwaliło? Salon rozwaliliście! – Zapytałam robiąc ciasto na naleśniku.
- Bawiliśmy się – powiedział, a po chwili dodał – z Luną
- Tak, następnym razem idźcie na ulicę, może tam niczego nie rozwalicie.
- Ojj, żebyś się nie zdziwiła. Ostatnio wybiliśmy szybę jakiegoś samochodu, a Lou z Hanzą patrzyli kto wyżej rzuci nutellą. Niestety Lou trafił w lampę na ulicy i się rozwaliła, a z nutelli nie zostało nic – Niall zrobił smutną minkę. Kochany jest, cieszę się, że mogę tu być, nagle do kuchni wleciałam moja mama.
- Hej Graża – przywitałam ją.
- Hej, ja się śpieszę, na spotkanie z Sel. Dzisiaj już się nie zobaczymy, bo potem mam samolot do Polski. Przyjadę za 4 dni, ze wszystkimi rzeczami, które będą potrzebne. A za tydzień, mam trasę i wyjeżdżam z Seleną. Śpieszę się, pa – szybko wypowiedziała swój monolog i wyszła żegnając się z nami, ale po kilku sekundach, znowu pojawiła się w drzwiach.
- Zapomniałam założyć buty – dostaliśmy głupawi i w trójkę śmialiśmy się z dobrych 5 minut. Nagle Graża się ogarnęła
- Dobra lecę – wykrzyknęła w drzwiach, zamknęła je i znowu się w nich pojawiła.
- Zapomniałam torbę – zrobiła FacePalm – to pa – wyszła. Usłyszałam tylko odjeżdżającą taksówkę. Poczułam zapach spalenizny. Spojrzałam na naleśnika, który zaczął się palić. Niall przerwał jedzenie swojego śniadania i szybko pobiegł, po GAŚNICĘ?? Opryskał kuchnię, razem z nami. Byliśmy cali w pianie
- Mam pomysł- pobiegłam na górę i weszłam po cichu do pokoju. Na palcach podeszłam do śpiącego Filipa i rzuciłam się na niego.
- Ratunku!!! – wydarł się Filip – o niee, co ty zrobiłaś, jestem cały w pianie! – uśmiech pojawił się na mojej twarzy, ale zaraz zniknął, bo Filip się na mnie położył i zaczął mnie łaskotać.
- Przestań – przerwał na chwilę moje męczarnie
- Dobrze, jak dostanę namiętnego całusa – zażyczył sobie. Ja przybliżyłam się di niego i złączyliśmy swoje wargi. Po kilku minutach całowania zwaliłam Filipa z łóżka i poszłam na dół. Resztę naleśników zrobił Niall, na dole siedzieli już wszyscy oprócz Hazzy i zwierzaków.
- Hej wszystkim! – Przywitałam się z nimi.
- Hej!
- Widzieliście gdzieś zwierzaki?
- Nie, przecież my mamy tylko Lunę – powiedział Zayn, ale jak spotkał mój wzrok, to od razu się poprawił. – Twoją Lunę.
- No lepiej – poszłam do salonu i zobaczyłam przesłodki widok. Luna leżała na fotelu, na brzuchu, a Mikuś na niej bawił się jej uszami. Szybko poleciałam po aparat i zrobiłam im zdjęcia.
- Ludzie chodźcie coś zobaczyć!! – Krzyknęłam, a wszyscy zlecieli się do salonu.
- Słodko – stwierdził Louis. Po kilku minutach zachwycania się zwierzakami chłopcy wrócili do kuchni, a ja wzięłam kota na ręce i poszłam do góry. Weszłam do pokoju Hazzy i położyłam na nim Mikusia. Kotek zaczął go lizać na nosie i macać łapkami jego policzki. To wyglądało świetnie. Zrobiłam kilka zdjęć i Harry się obudził.
- Kotek! – Krzyknął szczęśliwy i wziął go na ręce. – Dziękuję – mocno mnie przytulił.
- Proszę, to jest Mikuś, jestTwój – uśmiechnęłam się.
- A Luna mu nic nie zrobi? – Zapytał.
- Nie, zobacz te zdjęcia – pokazałam mu w aparacie.
- Ale słodziaki, dziękuję – pocałował mnie w policzek.
- Chodź na dół, naleśniki gotowe.
- Okej. – wyszłam z pokoju i weszłam do pokoju, bo Filip po pobudce i tak został w sypialnii.
- Filip wstawaj – położyłam się obok niego i szepnęłam do ucha.
- Nieee
- Takk
- Jak dostanę buziaka.
- Okej – pocałowałam go, a on zerwał się z łóżka już cały ubrany i ogarnięty.
- Ejj, oszukujesz
- No, bo chciałem buziaka.
- Osz ty – rzuciłam się na niego i razem wylądowaliśmy na ziemi. On na mnie. Zbliżył się do mnie i pocałował. Oddałam mu ten pocałunek, ale po chwili wpadłam na zabójczy pomysł, zwaliłam go z siebie i zaczęłam uciekać.
- Zaczekaj! – Krzyknął Filip. Szybko weszłam do łazienki i schowałam się za drzwiami. Filip wyszedł do środka i poszedł w jej głąb, a ja szybko wyszłam i zamknęłam drzwi na klucz.
- Wypuść mnie!
- Czemu?
- Bo jestem głodny!
- No to poczekasz.
-No weź ogarnij.
-Ogarnęłam i idę się napić!
- No Aśka!
- Co?
- Proszę.
- O co?
- No wypuść mnie!
- Zastanowię się, za kilka dni hah.
- No please!
- Okej, ale poczekaj chwilę!
- Poszłam po miód i usmarowałam podłogę, na drzwiach do góry położyłam wiadro z pierzem. Odkluczyłam go i poszłam do kuchni. Usłyszałam tylko krzyk, ślizg i bum hahaha.
- Co tam chłopaki?
- Nic, co ty mu zrobiłaś?
- ja??Nic.
- Nie wcale, umazałaś mnie miodem i wytarzałaś w pierzu.
- No, a co? Stało Ci się coś?
- Nie w sumie nic. – Wredna małpa, przyszedł do mnie i chciał mnie przytulić, ale schowałam się pod stołem hah. Po zjedzonym posiłku, poszłam ogarnąć górę. Posprzątałam pokoje chłopaków, prz okazji zjadłam troche słodyczy Niall’a które miał schowane. Po wszystkim poszłam na dół i skapnęłam się, że wszystko zostało naprawione. Usiadłam na nowej kanapie przed nowym telewizorem i obejrzałam powtórkę „Przepisu na życie”. Taki sobie, ale Wy oceńcie!!! Proszę o komentarze !!!

1 komentarz:

  1. zajebisty blog : D : D
    http://directioners-dreams.blogspot.com/ skomentujesz ? to dla mnie bardzo ważne : ) z góry dziękuję : *

    OdpowiedzUsuń